Wniosek o dowód do pobrania w naszym studio

Wniosek o dowód osobisty można pobrać w naszym studio fotograficznym.
Wniosek o dowód osobisty można pobrać w naszym studio fotograficznym.

Dla przypomnienia… wniosek o dowód osobisty można złożyć wyłącznie osobiście a więc należy udać się do urzędu gminy. Nie można tego zrobić przez internet. Nowością jest to, że w dowodzie „zaszyty” jest w formie elektronicznej odcisk wskazującego palca z obu dłoni.

Dzięki temu, że w naszym studio posiadamy wniosek, można ograniczyć ilość odwiedzić w urzędzie miasta. Wykonując zdjęcie można wniosek pobrać i wypełnić go w domu, ograniczając wizyty w urzędzie. Złożenie wniosku jest bezpłatne.

Wykonujemy na poczekaniu zdjęcia do dowodu osób dorosłych oraz dzieci. Polecamy również zapoznanie się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć?. Wniosek o dowód osobisty można złożyć w każdym urzędzie miasta na terenie naszego kraju. Więcej informacji można uzyskać na stronie Uzyskaj dowód osobisty Rzeczypospolitej Polskiej.

Zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów

W naszym studio można wykonać zdjęcia do wszystkich dokumentów.
W naszym studio można wykonać zdjęcia do wszystkich dokumentów.

W naszym studio, na poczekaniu można wykonać zdjęcie do wszystkich dokumentów. Wykonujemy zdjęcia biometryczne a więc odpowiadające obecnym przepisom.

Zdjęcie do dowodu osobistego, prawa jazdy oraz paszportu można zrobić bez umawiania się. Fotografie poddamy naturalnemu retuszowi. A specjalistyczne oprogramowanie sprawdzi jego poprawności. Dzięki temu zdjęcie nie zostanie odrzucone przez Urząd. Zdjęcie wydrukujemy do odpowiedniego rozmiaru oraz w razie potrzeby bezpłatnie wyślemy mailem.

Więcej…

Drukowanie zdjęć na poczekaniu

Drukujemy zdjęcia w formie odbitek
Drukujemy zdjęcia w formie odbitek

Drukujemy zdjęcia z telefonów komórkowych, aparatów, pendrive-ów oraz maili do odbitek w formacie 10×15 oraz 15×20.

Nie ma nic przyjemniejszego niż wspomnienia oglądane poza ekranem telefonu komórkowego, komputera lub aparatu fotograficznego. Wystarczy wysłać do nas zdjęcia za pomocą maila lub przyjść do naszego studia a wydrukujemy wspomnienia w formie odbitek w formacie 10×15 cm lub 15×20 cm. Zdjęcia poddamy korekcji oraz sprawimy, że będą wyglądać lepiej wydrukowane niż w formie cyfrowej.

Więcej…

Reprodukcje oraz renowacje starych zdjęć

Reprodukcja oraz renowacja starych zdjęć
Reprodukcja oraz renowacja starych zdjęć

Wykonujemy reprodukcję oraz renowację starych zdjęć. Przywracamy blask wspomnieniom: usuwamy pęknięcia, rysy oraz przywracamy brakujące elementy.

Warto przywrócić wspomnienia na nowy sposób dzięki renowacji starych fotografii. Zdjęcia są skanowane w wysokiej jakości, po czym poprawiany jest kontrast, kolor, usuwane są zabrudzenia i uszkodzenia. Po renowacji zdjęcia są drukowane w formie odbitek.