Zdjęcia nagrobkowe

Zdjęcia nagrobkowe, które umieszczane jest na pomniku.
Zdjęcia nagrobkowe, które umieszczane jest na pomniku.

Wykonujemy zdjęcia nagrobkowe, które umieszczane są na elementach pomnika lub innych elementach nagrobkowych.

Dostarczone zdjęcie poddajemy obróbce, usuwamy zbędne elementy, dodajemy brakujące, poprawiamy ostrość oraz kolor fotografii. Zdjęcie umieszczane jest w szklanej ochronie. Według uznania zdjęcia drukujemy w różnych kształtach i formatach.

Zdjęcia pogrzebowe

Zdjęcia pogrzebowe
Wykonujemy zdjęcia pogrzebowe, które można wykorzystać w ceremonii.

Wykonujemy zdjęcia pogrzebowe, które można wykorzystać w ceremonii pochówku. Otrzymane zdjęcie poddajemy retuszowi, usuwamy zbędne elementy lub dodajemy brakujące a gotową fotografię przygotowujemy do formatu A4, drukujemy i umieszczamy w wybranej ramce.

Wniosek o dowód do pobrania w naszym studio

Wniosek o dowód osobisty można pobrać w naszym studio fotograficznym.
Wniosek o dowód osobisty można pobrać w naszym studio fotograficznym.

Dla przypomnienia… wniosek o dowód osobisty można złożyć wyłącznie osobiście a więc należy udać się do urzędu gminy. Nie można tego zrobić przez internet. Nowością jest to, że w dowodzie „zaszyty” jest w formie elektronicznej odcisk wskazującego palca z obu dłoni.

Dzięki temu, że w naszym studio posiadamy wniosek, można ograniczyć ilość odwiedzić w urzędzie miasta. Wykonując zdjęcie można wniosek pobrać i wypełnić go w domu, ograniczając wizyty w urzędzie. Złożenie wniosku jest bezpłatne.

Wykonujemy na poczekaniu zdjęcia do dowodu osób dorosłych oraz dzieci. Polecamy również zapoznanie się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć?. Wniosek o dowód osobisty można złożyć w każdym urzędzie miasta na terenie naszego kraju. Więcej informacji można uzyskać na stronie Uzyskaj dowód osobisty Rzeczypospolitej Polskiej.

Zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów

W naszym studio można wykonać zdjęcia do wszystkich dokumentów.
W naszym studio można wykonać zdjęcia do wszystkich dokumentów.

W naszym studio, na poczekaniu można wykonać zdjęcie do wszystkich dokumentów. Wykonujemy zdjęcia biometryczne, a więc odpowiadające obecnym przepisom.

Zdjęcie do dowodu osobistego, prawa jazdy oraz paszportu można zrobić bez umawiania się. Fotografie poddamy naturalnemu retuszowi. A specjalistyczne oprogramowanie sprawdzi jego poprawności. Dzięki temu zdjęcie nie zostanie odrzucone przez Urząd. Zdjęcie wydrukujemy do odpowiedniego rozmiaru oraz w razie potrzeby bezpłatnie wyślemy mailem.

Więcej…

Drukowanie zdjęć z telefonów

Drukujemy zdjęcia w różnych formatach z telefonu komórkowego oraz aparatu fotograficznego.
Drukujemy zdjęcia w różnych formatach z telefonu komórkowego oraz aparatu fotograficznego.

Drukujemy zdjęcia z telefonów komórkowych, aparatów, pendrive-ów oraz maili do odbitek w formacie 10×15, 13×18, 15×20 oraz A4.

Nie ma nic przyjemniejszego niż wspomnienia oglądane poza ekranem telefonu komórkowego, komputera lub aparatu fotograficznego. Wystarczy wysłać do nas zdjęcia Whatsapp-em pod numerem telefonu 507 602 207. Zdjęcia można wysyłać również mailem na adres studio@fotografstrzelin.pl. Zdjęcia poddamy korekcji oraz sprawimy, że będą wyglądać lepiej wydrukowane niż w formie cyfrowej.

Więcej…

Reprodukcje oraz renowacje starych zdjęć

Reprodukcja oraz renowacja starych zdjęć
Reprodukcja oraz renowacja starych zdjęć

Wykonujemy reprodukcję oraz renowację starych zdjęć. Przywracamy blask wspomnieniom: usuwamy pęknięcia, rysy oraz przywracamy brakujące elementy.

Warto przywrócić wspomnienia na nowy sposób dzięki renowacji starych fotografii. Zdjęcia są skanowane w wysokiej jakości, po czym poprawiany jest kontrast, kolor, usuwane są zabrudzenia i uszkodzenia. Po renowacji zdjęcia są drukowane w formie odbitek.