Zdjęcie do profilu kandydata na kierowcę

Profil Kandydata na Kierowcę
Zdjęcie na Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) jest takie same jak zdjęcie do dowodu osobistego, paszportu czy prawa jazdy.

40 zł
4 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcie na Profil Kandydata na Kierowcę jest takie same jak do Prawa Jazdy. Oznacza to, że musi spełniać określone warunki. Najważniejsze aby było wykonane na wprost, musi być dobrze widoczny pełny owal twarzy. Brwi muszą być całkowicie widoczne. Wzrok musi być skierowany w kierunku obiektywu, a oczy otwarte oraz w pełni widoczne widoczne. Oznacza to, że nie można wykonać zdjęć w okularach – za wyjątkiem posiadania odpowiedniego zaświadczenia od lekarza. Mina musi być naturalna a usta zamknięte. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób.

Zdjęcie na Profil Kandydata na Kierowcę wykonywane jest na miejscu, bez wcześniejszego umawiania. Fotografia jest weryfikowana przez specjalistyczne oprogramowanie dzięki temu spełnia najbardziej surowe wymagania stawiane przez urzędy i instytucje. W razie potrzeby, wykonaną fotografię wysyłamy bezpłatnie mailem. Dodatkowo bez opłat poddajemy je naturalnemu retuszowi.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć?