Dowód osobisty – Zdjęcie do dowodu osobistego

Dowód osobisty- Zdjęcie do dowodu osobistego (biomedryczne)
Zdjęcia do dowodu osobistego (biometryczne) można zrobić na poczekaniu w naszym studio.

50 zł
4 sztuki w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

W moim studio fotograficznym można na poczekaniu wykonać zdjęcie do dowodu osobistego. Przypominam, że dowód osobisty jest najważniejszym dokumentem. Wymagane jest aby zdjęcie do dowodu osobistego było zdjęciem biometrycznym – musi spełniać określone warunki. Najważniejsze jest aby zdjęcie do dowodu osobistego wykonane było na wprost, z dobrze widocznym owalem twarzy. Brwi muszą być całkowicie widoczne, wzrok skierowany w kierunku obiektywu, a oczy otwarte oraz w pełni widoczne. Oznacza to, że nie można wykonać zdjęć w okularach – za wyjątkiem posiadania odpowiedniego zaświadczenia od lekarza. Mina musi być naturalna a usta zamknięte. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Dozwolony jest makijaż oraz delikatna biżuteria.

Zdjęcie do dowodu osobistego wykonywane jest na miejscu, bez wcześniejszego umawiania. Fotografia jest weryfikowana przez specjalistyczne oprogramowanie, dzięki temu spełnia najbardziej surowe wymagania stawiane przez urzędy i instytucje. W razie potrzeby, wykonaną fotografię wysyłamy bezpłatnie mailem. Dodatkowo bez opłat poddajemy je naturalnemu retuszowi.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć?, w którym zawarłem najważniejsze informacje. Wniosek o dowód osobisty można złożyć w każdym urzędzie miasta na terenie naszego kraju. Więcej informacji można uzyskać na stronie Uzyskaj dowód osobisty Rzeczypospolitej Polskiej.

#fotograf #strzelin #fotografstrzelin #dowódosobisty #zdjęcie #fotografia #zdjęcie do dowodu osobistego