Dowód osobisty

Dowód osobisty- Zdjęcia (biomedryczne) do dowodu osobistego
Zdjęcia do dowodu osobistego można zrobić na poczekaniu w naszym studio.

30 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Wymagane jest aby zdjęcie do dowodu osobistego było zdjęciem biometrycznym – musi spełniać określone warunki. Najważniejsze jest aby zdjęcie do dowodu osobistego wykonane było na wprost, z dobrze widocznym owalem twarzy. Brwi muszą być całkowicie widoczne, wzrok skierowany w kierunku obiektywu, a oczy otwarte oraz w pełni widoczne. Oznacza to, że nie można wykonać zdjęć w okularach – za wyjątkiem posiadania odpowiedniego zaświadczenia od lekarza. Mina musi być naturalna a usta zamknięte. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Dozwolony jest makijaż oraz delikatna biżuteria.

Zdjęcie do dowodu osobistego wykonywane jest na miejscu, bez wcześniejszego umawiania. Fotografia jest weryfikowana przez specjalistyczne oprogramowanie, dzięki temu spełnia najbardziej surowe wymagania stawiane przez urzędy i instytucje. W razie potrzeby, wykonaną fotografię wysyłamy bezpłatnie mailem. Dodatkowo bez opłat poddajemy je naturalnemu retuszowi.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć? Wniosek o dowód osobisty można złożyć przez internet przez Serwis Rzeczypospolitej Polskiej lub w każdym urzędzie miasta na terenie naszego kraju.