Kontakt

Nasze studio mieści się w Strzelinie, w województwie dolnośląskim, 37 km od Wrocławia oraz 15 km od autostrady A4. Posiadamy dwa miejsca parkingowe a lokalizacja blisko centrum ułatwia korzystanie z naszych usług. Zachęcamy aby mieć kontakt z naszym studiem za pomocą maila, telefonu, Facebooka lub zawsze można nas odwiedzić.


Smarczewski – Studio Fotograficzne
57-100 Strzelin
ul. Brzegowa 5a
tel. +48 507 602 207
studio@fotografstrzelin.pl
Facebook.com/fotografstrzelin
Instagram.com/fotografstrzelin

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10:00 – 16:00
sb: 10:00 – 12:00
święta: na zamówienie


Lokal przystosowany do osób niepełnosprawnych
Nasze studio zlokalizowane jest na parterze a w związku z tym osoby poruszające się na wózku inwalidzkim, osoby starsze poruszające się o lasce mogą się bez problemu dostać do naszego zakładu. Dodatkowym atutem jest to, że posiadamy parking bezpośrednio przed studiem dlatego przedostanie się do naszego studia nie sprawia przeszkód.

Zdjęcia w domu Klienta
Na terenie powiatu strzelińskiego realizujemy wizyty domowe dla osób starszych i niepełnosprawnych, które z różnych względów nie mogą opuścić łóżka. W chwili obecnej ze względu na epidemie koronawirusa COVID-19 nie realizujemy tej usługi.

Płatność kartą
W naszym studio za każdą usługę można zapłacić kartą, telefonem, zbliżeniowo oraz kodem Blik.

Faktura VAT
W razie potrzeby wystawiamy wystawiamy fakturę VAT. Ten fakt należy zgłosić przed wykonaniem fotografii. Fakturę drukujemy w formie papierowej lub wysyłamy mailem.

Strzelińska Karta Dużej Rodziny
Honorujemy Strzelińską Kartę Dużej Rodziny na zdjęcia do dokumentów oraz sesje rodzinne. Dzięki karcie nasze usługi są tańsze o 5%.

Nasze studio, w którym wykonujemy wszystkie zdjęcia.