Biznesowe

Zdjęcia portretowe - Smarczewski
Zdjęcie portretowe idealnie nadaje się jako zdjęcie profilowe w serwisie Facebook, LinkedIn lub stopka w poczcie mail.

55 zł / sztuka

Naturalnie wyretuszowane zdjęcia biznesowe, portretowe może być użyte na stronie internetowej, jako zdjęcie profilowe na stronie na Facebook-u, YouTube, LinkedIn, Goldenline, Instagramie a także w dokumentach, podaniach o pracę czy CV, identyfikatorach, plakatach, artykułach czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest profesjonalny wizerunek.

Jak wygląda sesja zdjęciowa?

Sesja wykonywana jest w naszym studio fotograficznym znajdującym się w Strzelinie, przy ulicy Brzegowej 5a. Czas trwania sesji to 30 minut, w czasie których wykonywane jest seria zdjęć. Można wykonywać zdjęcia w różnych stylizacjach: garniturze bądź casual.

Po przeprowadzeniu zdjęć, wybierane są te które mają zostać poddane obróbce i za te pobierana jest opłata. Gotowe zdjęcia zostają wysłane mailem w pełnej jakości jako link do Dysku Google. Płatność można dokonać gotówką, kartą lub przelewem. W razie potrzeby wystawiana jest faktura VAT.

Efekt sesji to zdjęcia w formie cyfrowej

Efektem sesji zdjęciowej to wybrane fotografie w formie cyfrowej, w pełnej jakości, które przesyłane jest do Klienta za pomocą Dysku Google, po 48 godzinach od wykonaniu sesji zdjęciowej.

Naturalny retusz

W zdjęciach portretowych biznesowych najlepiej sprawdza się pełny, naturalny, nieinwazyjny retusz. Usuwane jest wszystko co jest zbędne, niechciane skazy, przebarwienia oraz pryszcze. Zmarszczki są złagodzone oraz wymodelowana sylwetka tj. odejmowane lub dodawane są kilogramy.

Profesjonalny sprzęt, oświetlenie oraz tła

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, obiektywach a jako oświetlenie stosowane są zawodowe, studyjne lampy błyskowe, blendy oraz modyfikatory. Dodatkowym osprzętem to wzornik kolorów aby kolor cery był idealnie odwzorowany i bez przebarwień. W naszym studio posiadamy tło białe, szare oraz czarne. W przypadku gdy w zdjęciu wymagane jest inne tło, jest ono wymieniane w postprodukcji.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć? W naszym studio można też wykonać zdjęcie do CV.