Kontakt

Nasze studio mieści się w Strzelinie, w województwie dolnośląskim, 37 km od Wrocławia oraz 15 km od autostrady A4. Posiadamy dwa miejsca parkingowe a lokalizacja blisko centrum ułatwia korzystanie z naszych usług. Zachęcamy aby mieć kontakt z naszym studiem za pomocą maila, telefonu, Facebooka lub zawsze można nas odwiedzić.


Kontakt: Smarczewski – Studio Fotograficzne
57-100 Strzelin
ul. Brzegowa 5a
tel. +48 507 602 207 – w spr. zdjęć do dokumentów
tel. +48 604 654 972 – w spr. innych sesji zdjęciowych
fotografstrzelin@gmail.com
Facebook.com/fotografstrzelin
Instagram.com/fotografstrzelin

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10:00 – 16:00
sb: 10:00 – 12:00
święta: na zamówienie


Jestem zawodowym fotografem i od wielu lat prowadzę najstarszy zakład fotograficzny w Strzelinie, wykonując dla mieszkańców zdjęcia do wielu różnych dokumentów. Wieloletnie doświadczenie, grono zadowolonych klientów, profesjonalny sprzęt, oprogramowanie oraz umiejętności a także własne studio fotograficzne pozwalają mi na zaoferowanie wielu rodzajów usług.

Nasze studio, w którym wykonujemy wszystkie zdjęcia.

W moim studio można zrobić zdjęcia do dokumentów wszystkich rodzajów, zdjęcia w studio, zdjęcia w plenerze oraz reportaże z wydarzeń rodzinnych. Dodatkowo można wydrukować zdjęcia w formie odbitek z plików przesłanych whatsappem, mailem lub dostarczonych na pamięci USB do naszego zakładu. Idealnym rozwiązaniem jest wręczenie najbliższym naszych voucherów.