Zdjęcia w studio

W swoim studio wykorzystuję profesjonalny sprzęt przy realizacji sesji zdjęciowych.

Nasze studio fotograficzne wyposażone jest w niezbędny sprzęt, pozwalający na wykonywanie wielu usług z zakresu fotografii. Realizujemy w nim zdjęcia portretowe, dziecięce oraz rodzinne. Studio położone jest blisko centrum Strzelina, przy ulicy Brzegowej 5a wraz z miejscem parkingowym.


Biznesowe

Zdjęcia portretowe - Smarczewski
Zdjęcie portretowe idealnie nadaje się jako zdjęcie profilowe w serwisie Facebook, LinkedIn lub stopka w poczcie mail.

55 zł / sztuka

Naturalnie wyretuszowane zdjęcia biznesowe, portretowe może być użyte na stronie internetowej, jako zdjęcie profilowe na stronie na Facebook-u, YouTube, LinkedIn, Goldenline, Instagramie a także w dokumentach, podaniach o pracę czy CV, identyfikatorach, plakatach, artykułach czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest profesjonalny wizerunek.

Jak wygląda sesja zdjęciowa?

Sesja wykonywana jest w naszym studio fotograficznym znajdującym się w Strzelinie, przy ulicy Brzegowej 5a. Czas trwania sesji to 30 minut, w czasie których wykonywane jest seria zdjęć. Można wykonywać zdjęcia w różnych stylizacjach: garniturze bądź casual.

Po przeprowadzeniu zdjęć, wybierane są te które mają zostać poddane obróbce i za te pobierana jest opłata. Gotowe zdjęcia zostają wysłane mailem w pełnej jakości jako link do Dysku Google. Płatność można dokonać gotówką, kartą lub przelewem. W razie potrzeby wystawiana jest faktura VAT.

Efekt sesji to zdjęcia w formie cyfrowej

Efektem sesji zdjęciowej to wybrane fotografie w formie cyfrowej, w pełnej jakości, które przesyłane jest do Klienta za pomocą Dysku Google, po 48 godzinach od wykonaniu sesji zdjęciowej.

Naturalny retusz

W zdjęciach portretowych biznesowych najlepiej sprawdza się pełny, naturalny, nieinwazyjny retusz. Usuwane jest wszystko co jest zbędne, niechciane skazy, przebarwienia oraz pryszcze. Zmarszczki są złagodzone oraz wymodelowana sylwetka tj. odejmowane lub dodawane są kilogramy.

Profesjonalny sprzęt, oświetlenie oraz tła

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, obiektywach a jako oświetlenie stosowane są zawodowe, studyjne lampy błyskowe, blendy oraz modyfikatory. Dodatkowym osprzętem to wzornik kolorów aby kolor cery był idealnie odwzorowany i bez przebarwień. W naszym studio posiadamy tło białe, szare oraz czarne. W przypadku gdy w zdjęciu wymagane jest inne tło, jest ono wymieniane w postprodukcji.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć? W naszym studio można też wykonać zdjęcie do CV.

Rodzinne

Zdjęcia rodzinne - Smarczewski
Zdjęcia rodzinne w studio to idealny prezent dla całej rodziny (oczywiści głównie dla dziadków)

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja oraz 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Zdjęcia rodzinne to zdjęcia portretowe oraz grupowe zdjęcia pamiątkowe Waszej rodziny wykonane w naszym studio. Czas trwania sesji to 30 minut. W czasie trwania sesji są wykonywane fotografie rodziców z dziećmi, samych dzieci oraz samych rodziców.

Chrzest

Chrzest - zdjęcia rodzinne po chrzcie w studio
Zdjęcia studyjne z chrztu najlepiej wykonać po mszy a przed uroczystym obiadem.

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 5 odbitek w formacie 15 cm na 20 cm

Studyjne zdjęcia z chrztu to zdjęcia portretowe wykonane w naszym studio z wykorzystaniem profesjonalnego oświetlenia. Sesja trwa 30 minut w czasie których wykonywane są zdjęcia nowo ochrzczonego członka Waszej rodziny z rodzicami, rodzicami chrzestnymi, dziadkami, rodzeństwem oraz resztą rodziny.

Narzeczeńskie

Narzeczeńskie
Ania i Maciek – portret (fot. Jan Jakub Smarczewski)

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Sesja narzeczeńska w studio wykonywana jest najczęściej w ramach przygotowań do ślubu i wesela. Wykonane fotografie mogą być wykorzystane na zaproszeniach oraz jako element dekoracyjny w czasie wesela na sali. W skład usługi wchodzi realizacja zdjęć według wspólnie ustalonej koncepcji oraz obróbka.

Gotowe, obrobione zdjęcia przesyłane są mailowo jako link do Dysku Google. Czas trwania sesji to 30 minut. Do sesji warto przygotować kilka stylizacji dla siebie i partnera. W czasie sesji wykorzystywane jest studyjne oświetlenie oraz niezbędne dodatki.

W studio jest miejsce gdzie można się przebrać i przygotować do zdjęć. Aby fotografie były niezapomnianą pamiątką, zalecana jest wizyta u fryzjera i makijażystki.

Komunia

Zdjęcia
Zdjęcie komunijne w studio najczęściej wykonywane jest po uroczystości w kościele.

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 10 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Komunijna sesja zdjęciowa to portretowe fotografie wykonane w studio, w dzień komunii lub w inny wybrany dzień. Sesja wykonywana jest przy użyciu profesjonalnych lamp studyjnych i trwa 30 minut, w czasie których są wykonywane zdjęcia ze świecą, książeczką, różańcem oraz oczywiście z rodziną etc.