Zdjęcia w plenerze

Zdjęcia wykonywane poza naszym studiem fotograficznym. Może to być siedziba firmy, restauracja, fabryka, sala konferencyjna, skraj lasu, pole lub jakieś inne miejsce nadające się do tematu sesji. Posiadamy sprzęt pozwalający na swobodną pracę w terenie.

Biznesowe

Zdjęcia biznesowe - Smarczewski
Zdjęcie biznesowe w plenerze idealnie nadaje się na wszelkie materiały promocyjne.

Od 550 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 5 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej

Zdjęcia biznesowe w plenerze to zdjęcia wykonywane poza studiem. Mogą być realizowane na zewnątrz oraz w siedzibie firmy. W czasie sesji używane są profesjonalne lampy błyskowe oraz w razie potrzeby tła fotograficzne. Czas trwania sesji to 60 minut w czasie której wykonujemy zdjęcia w wielu różnych stylizacjach dlatego warto mieć ze sobą różne koszule, marynarki oraz krawaty. Fotografie mogą być wykonywane za biurkiem, przed siedzibą firmy, w gabinecie etc. Efektem jest 5 obrobionych, gotowych do publikacji zdjęć. Ostateczna cena jest ustalana w wyniku indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykonaliśmy wiele sesji tego typu dlatego posiadamy grono zadowolonych klientów. Potwierdzeniem doświadczenia są referencje jakie otrzymaliśmy.

Rodzinne

Rodzinne
Rodzinne zdjęcia w plenerze to idealna pamiątka dla wszystkich.

250 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Plenerowa sesja rodzinna czyli rodzinne portretowe oraz grupowe zdjęcia pamiątkowe Waszej rodziny wykonane w plenerze. Zdjęcia mogą być wykonywane niedaleko Strzelina lub w Waszym domu. Czas trwania sesji to 60 minut w czasie której wykonujemy zdjęcia w wielu różnych stylizacjach dlatego warto mieć ze sobą ubrania na przebranie. W czasie sesji wykorzystywane są różne dodatki takie jak krzesła, koce a w przypadku dzieci zabawki. W czasie trwania sesji są wykonywane zdjęcia rodziców z dziećmi, samych dzieci oraz samych rodziców a dokładny dobór dokonywany jest przez Was.

Ciążowe

Zdjęcia ciążowe, zdjęcia w ciąży - w plenerze, plener
Plenerowa sesja ciążowa to idealny prezent dla rodziny a przede wszystkim dla dziadków.

250 zł
W skład usługi wchodzi: sesja + 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Plenerowa sesja ciążowa zwana też sesją brzuszkową realizowana jest w ostatnim miesiącu ciąży. W skład usługi wchodzi realizacja sesji według wspólnie ustalonej koncepcji oraz obróbka. Czas trwania sesji to 60 minut. Do sesji warto przygotować kilka stylizacji dla siebie. Sesja może być wykonywana z partnerem oraz rodziną. W czasie sesji wykorzystywane jest mobilne oświetlenie oraz niezbędne dodatki. Aby zdjęcia były niezapomniane przed sesją zalecana jest wizyta u fryzjera i makijażystki.

Narzeczeńskie

Narzeczeńskie
Plenerowe zdjęcia narzeczeńskie najczęściej realizowane są jako część przygotowań do ślubu i wesela.

600 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa

Sesja narzeczeńska w plenerze wykonywana jest najczęściej w ramach przygotowań do ślubu i wesela. Wykonane fotografie mogą być wykorzystane na zaproszeniach oraz jako element dekoracyjny w czasie wesela na sali. W skład usługi wchodzi realizacja zdjęć według wspólnie ustalonej koncepcji oraz obróbka. Gotowe, obrobione zdjęcia przesyłane są mailowo. Czas trwania sesji to 60 minut. Do sesji warto przygotować kilka stylizacji dla siebie i partnera. W czasie sesji wykorzystywane jest studyjne oświetlenie oraz niezbędne dodatki. W studio jest miejsce gdzie można się przebrać i przygotować do zdjęć. Aby fotografie były niezapomnianą pamiątką, zalecana jest wizyta u fryzjera i makijażystki.

Komunia

Zdjęcia komunijne
Zdjęcia komunijne w plenerze można wykonać przy okazji uroczystości w restauracji.

250 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Plenerowa sesja komunijna to zdjęcia portretowe wykonane we wspólnie wybranym miejscu niedaleko Strzelina, w Waszym domu lub restauracji, w której odbywa się uroczystość komunijna. W zależności od wybranego dnia sesja może być wykonana w dzień komunii lub w inny wybrany dzień. Zdjęcia mogą być wykonywane ze świecą, książeczką, różańcem oraz oczywiście z rodziną.