Chrzest

Chrzest - reportaż z wydarzenia
Chrzest to ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny.

350 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Chrzest – Reportaż z chrztu to zdjęcia z mszy w czasie której odbywa się to ważne wydarzenie. Reportaż zawiera zdjęcia z całości trwania uroczystości. Po zakończeniu wykonywane są zdjęcia grupowe oraz indywidualne z nowo ochrzczonym członkiem rodziny. W pakiecie zawarte jest 10 odbitek formacie 15 cm x 20 cm. Posiadam zezwolenie Kurii Metropolitalnej we Wrocławiu na rejestrację filmową i fotograficzną w kościołach.

W zależności od przyjętego zwyczaju w danym kościele – przeprowadzenie chrztu odbywa się na początku lub na końcu mszy świętej. W uroczystości bierze udział bliższa i dalsza rodzina. Oczywiście nie może zabraknąć rodziców chrzestnych. Chrzest zgłaszają osobiście rodzice dziecka w kancelarii parafialnej co najmniej dwa tygodnie wcześniej.

Po uroczystości można wykonać zdjęcia rodzinne w pobliżu restauracji, w której rodzina przyjmuje gości. W przypadku gdy pogoda nie jest dobra do tego typu zdjęć oferuję wykonanie zdjęć upamiętniających chrzest w moim studio. Więcej informacji o sesji można znaleźć w dziale Zdjęcia z chrztu w studio.

Wykonane zdjęcia poddaje obróbce i przesyłam w formie plików cyfrowych JPG za pomocą serwisu WeTransfer.com lub Dysku Google. Wybrane zdjęcia drukuję w formie 10 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm. Jeżeli potrzebna jest większa ilość może zostać dodrukowana zgodnie z cennikiem Odbitek.