Zdjęcia w studio

W swoim studio wykorzystuję profesjonalny sprzęt przy realizacji sesji zdjęciowych.

Nasze studio fotograficzne wyposażone jest w niezbędny sprzęt, pozwalający na wykonywanie wielu usług z zakresu fotografii. Realizujemy w nim zdjęcia portretowe, dziecięce oraz rodzinne. Studio położone jest blisko centrum Strzelina wraz z miejscem parkingowym.


Portretowe

Zdjęcia portretowe - Smarczewski
Zdjęcie portretowe idealnie nadaje się jako zdjęcie profilowe w serwisie Facebook, LinkedIn lub stopka w poczcie mail.

55 zł / sztuka

Studyjne zdjęcia portretowe to zdjęcia biznesowe, które można wykorzystywać w działalności biznesowej, w CV, w profilach w serwisie Facebook, LinkedIn, YouTube, na identyfikatorach, plakatach oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest profesjonalny wizerunek Twojej osoby. Wykonane są w moim studio z profesjonalnym oświetleniem. Czas trwania sesji to 30 minut. W czasie zdjęć można wykonywać fotografie w garniturze, w luźnym stylu oraz w stylu casual. W pakiecie jest wykonanie zdjęć oraz wybór tych, które zostaną poddane obróbce. Gotowe zdjęcia zostają wysłane mailem w pełnej jakości. Według potrzeb zdjęcia mogą być wykonywane na trzech różnych tłach: czarnym, szarym oraz białym.

Ciążowe

Ciążowe
Sesja ciążowa w studio to doskonała alternatywa gdy tego typu zdjęcia nie mogą być wykonane w plenerze ze względu na pogodę.

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 10 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Sesja ciążowa w studio to zdjęcia portretowe wykonane w studio, których celem jest ukazanie młodej mamy z zaokrąglonym brzuszkiem. W skład usługi wchodzi realizacja zdjęć według wspólnie ustalonej koncepcji oraz obróbka. Gotowe, obrobione zdjęcia przesyłane są mailowo. Czas trwania sesji to 45 minut. Do sesji warto przygotować kilka stylizacji dla siebie i partnera. W czasie sesji wykorzystywane jest studyjne oświetlenie oraz niezbędne dodatki. W studio jest miejsce gdzie można się przebrać i przygotować do zdjęć. Aby fotografie były niezapomnianą pamiątką, zalecana jest wizyta u fryzjera i makijażystki.

Rodzinne

Zdjęcia rodzinne - Smarczewski
Zdjęcia rodzinne w studio to idealny prezent dla całej rodziny (oczywiści głównie dla dziadków)

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja oraz 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Zdjęcia rodzinne to zdjęcia portretowe oraz grupowe zdjęcia pamiątkowe Waszej rodziny wykonane w naszym studio. Czas trwania sesji to 30 minut. W czasie trwania sesji są wykonywane fotografie rodziców z dziećmi, samych dzieci oraz samych rodziców.

Noworodkowe

Noworodkowe
Zdjęcia noworodkowe to idealny prezent dla rodziców oraz dziadków.

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 5 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Studyjna sesja noworodkowa są to zdjęcia Waszego maluszka mającego około 3 miesiące. W czasie sesji, która trwa 30 minut wykonuję zdjęcia Waszego dziecka z wykorzystaniem odpowiednich teł, dodatków oraz oświetlenia. Do zdjęć można wykorzystać zabawki, ubranka, książki oraz inne przedmioty. W moim studio jest miejsce gdzie można przygotować Wasze maleństwo do zdjęć, przebrać oraz przewinąć w razie potrzeby. Pomieszczenie jest specjalnie dogrzewane na potrzeby sesji. Gotowe obrobione zdjęcia przesyłane są mailem oraz drukowane w formie odbitek w formacie 15 cm na 20 cm.

Komunia

Zdjęcia
Zdjęcie komunijne w studio najczęściej wykonywane jest po uroczystości w kościele.

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 10 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Komunijna sesja zdjęciowa to portretowe fotografie wykonane w studio, w dzień komunii lub w inny wybrany dzień. Sesja wykonywana jest przy użyciu profesjonalnych lamp studyjnych i trwa 30 minut, w czasie których są wykonywane zdjęcia ze świecą, książeczką, różańcem oraz oczywiście z rodziną etc.

Chrzest

Chrzest - zdjęcia rodzinne po chrzcie w studio
Zdjęcia studyjne z chrztu najlepiej wykonać po mszy a przed uroczystym obiadem.

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 10 odbitek w formacie 15 cm na 20 cm

Chrzest ma miejsce w kościele. Studyjne zdjęcia z chrztu to zdjęcia portretowe wykonane w naszym studio z wykorzystaniem profesjonalnego oświetlenia. Sesja trwa 30 minut w czasie których wykonywane są zdjęcia nowo ochrzczonego członka Waszej rodziny z rodzicami, rodzicami chrzestnymi, dziadkami, rodzeństwem oraz resztą rodziny.

Narzeczeńskie

Narzeczeńskie
Ania i Maciek – portret (fot. Jan Jakub Smarczewski)

150 zł
W skład usługi wchodzi: sesja zdjęciowa + 10 odbitek w formacie 15 cm x 20 cm

Sesja narzeczeńska w studio wykonywana jest najczęściej w ramach przygotowań do ślubu i wesela. Wykonane fotografie mogą być wykorzystane na zaproszeniach oraz jako element dekoracyjny w czasie wesela na sali. W skład usługi wchodzi realizacja zdjęć według wspólnie ustalonej koncepcji oraz obróbka. Gotowe, obrobione zdjęcia przesyłane są mailowo. Czas trwania sesji to 45 minut. Do sesji warto przygotować kilka stylizacji dla siebie i partnera. W czasie sesji wykorzystywane jest studyjne oświetlenie oraz niezbędne dodatki. W studio jest miejsce gdzie można się przebrać i przygotować do zdjęć. Aby fotografie były niezapomnianą pamiątką, zalecana jest wizyta u fryzjera i makijażystki.