Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy na poczekaniu zdjęcia do dokumentów wszystkich typów


W moim studio można zrobić zdjęcia do dokumentów wszystkich rodzajów.

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów wszystkich rodzajów tj. dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu (w tym paszportu dziecka), wizy, legitymacji szkolnej, legitymacji studenckiej oraz legitymacji służbowej a także dyplomu, CV oraz wielu wielu innych. Zdjęcia do dokumentów w naszym studio są biometryczne czyli zgodne z obowiązującym prawem. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu oraz sprzętowi, wykonane fotografie spełniają najbardziej rygorystyczne warunki każdego urzędu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem Jak przygotować się do zdjęć. Polecamy również zapoznanie się z informacjami umieszczonymi w serwisie Rzeczpospolitej Rzeczpospolitej Polskiej w dziale Usługi dla Obywatela.


Weryfikacja – Wykorzystując specjalne oprogramowanie, weryfikujemy każde wykonane zdjęcie. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane przez nas fotografie zostaną przyjęte przez każdy urząd i instytucję.

Retusz – Zdjęcia wykonane w naszym studio poddajemy naturalnemu retuszowi usuwając niedoskonałości cery. Dzięki temu, na naszych zdjęciach wygląda się korzystnie i naturalnie.

Profesjonalny sprzęt, wieloletnie doświadczenie – Fotografie wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie, z wykorzystaniem odpowiednich lamp gwarantujących doskonałe oświetlenie. Dodając do tego wieloletnie doświadczenie staramy się sprawić, że każda osoba wygląda najkorzystniej jak to tylko możliwe.


Dowód osobisty

Dowód osobisty- Zdjęcia (biomedryczne) do dowodu osobistego
Zdjęcia do dowodu osobistego można zrobić na poczekaniu w naszym studio.

25 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Dowód osobisty jest jednym z najważniejszych dokumentów. Zdjęcia do dowodu osobistego to zdjęcia biometryczne. Oznacza to, że odpowiednie części twarzy muszą znajdować się w ściśle określonych miejscach na fotografie. Dodatkowo mina fotografowanej osoby, musi być naturalna (najlepiej bez uśmiechu) a usta zamknięte. Brwi muszą być całkowicie widoczne. Oznacza to, że włosy nie mogą na nie nachodzić. Włosy mogą jednak nachodzić na czoło i uszy. Wzrok musi być skierowany w kierunku obiektywu, oczy naturalnie otwarte oraz widoczne. Fotografia musi być wykonana na wprost, musi być dobrze widoczny pełny owal twarzy. Zalecane jest zdjęcie bez okularów. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Zaleca się zdjęcie kolczyków oraz innej biżuterii.

Zważywszy na powyższe wymagania, dowód osobisty musi posiadać odpowiednie zdjęcie dlatego warto je należycie wykonać. Takie same jak zdjęcie do dowodu osobistego można wykorzystać do paszportu oraz prawa jazdy. Wykonując jedno zdjęcie, może ono posłużyć do różnych dokumentów, w których wymagana jest fotografia biometryczna. Składając wniosek należy załączyć jedno zdjęcie w formie wydrukowanej na papierze fotograficznym (nie może to być papier ksero).

W przypadku gdy należy złożyć wniosek w formie elektronicznej, wykonane zdjęcie mogę wysłać na adres mailowy.

Prawo jazdy

Prawo jazdy - zdjęcie do prawa jazdy
Zdjęcie do prawa jazdy można użyć też jako zdjęcie do Karty Kierowcy.

25 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcia do prawa jazdy to zdjęcia biometryczne. Oznacza to, że mina musi być naturalna a usta zamknięte. Brwi muszą być koniecznie całkowicie widoczne natomiast czoło i uszy już nie, wzrok musi być skierowany w kierunku obiektywu, oczy naturalnie otwarte oraz widoczne. Fotografia musi być wykonana na wprost, musi być dobrze widoczny pełny owal twarzy. Zalecane jest zdjęcie bez okularów. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Zaleca się zdjęcie kolczyków oraz innej biżuterii.

Karta Kierowcy

Karta Kierwocy
Zdjęcie do karty kierowcy jest takie same jak zdjęcie do dowodu osobistego, paszportu czy prawa jazdy.

25 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcia karty kierowcy jest takie same jak do prawa jazdy. Oznacza to, że są to zdjęcia biometryczne. Mina musi być naturalna a usta zamknięte. Brwi muszą być koniecznie całkowicie widoczne natomiast czoło i uszy już nie, wzrok musi być skierowany w kierunku obiektywu, oczy naturalnie otwarte oraz widoczne. Fotografia musi być wykonana na wprost, musi być dobrze widoczny pełny owal twarzy. Zalecane jest zdjęcie bez okularów. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Zaleca się zdjęcie kolczyków oraz innej biżuterii.

Paszport

Paszport - Zdjęcie do paszportu
Zdjęcie do paszportu wykonane w naszym studio jest zdjęciem biometrycznym.

25 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcia do paszportu to zdjęcia biometryczne. Oznacza to, że mina musi być naturalna a usta zamknięte. Brwi muszą być koniecznie całkowicie widoczne natomiast czoło i uszy już nie, wzrok musi być skierowany w kierunku obiektywu, oczy naturalnie otwarte oraz widoczne. Fotografia musi być wykonana na wprost, musi być dobrze widoczny pełny owal twarzy. Zalecane jest zdjęcie bez okularów. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Zaleca się zdjęcie kolczyków oraz innej biżuterii.

Paszport dziecka

Paszport dziecka
Jeżeli dziecko ma mniej niż 5 lat, zdjęcie nie musi być zdjęciem biometrycznym.

25 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcie do paszportu dla dziecka poniżej 5 roku życia nie musi zawierać cech biometrycznych tak jak w przypadku zdjęć dla osób dorosłych. Dziecko musi być skierowane na wprost. Oczy muszą być otwarte oraz wyraźne, w miarę możliwości wzrok powinien być skierowany w stronę obiektywu. Twarz dziecka musi być odsłonięta, nie może mieć nakrycia głowy. Dziecko nie może mieć przy twarzy dodatkowych przedmiotów takich jak zabawki.

Wiza

Wiza
Wykonujemy zdjęcia do wizy, które można wykorzystać we wniosku do większości krajów na świecie.

25 zł
6 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich wiz na świecie. W zależności od danego kraju dopasowujemy je do obowiązujących wymogów. Większość zdjęć do wiz są zdjęciami biometrycznymi a więc można zastosować poniższe zasady. Zdjęcie do wizy musi być wykonane na wprost, musi być dobrze widoczny pełny owal twarzy. Mina musi być naturalna a usta zamknięte. Brwi muszą być koniecznie całkowicie widoczne natomiast czoło i uszy już nie. Wzrok musi być skierowany w kierunku obiektywu, oczy naturalnie otwarte oraz widoczne. Okulary oraz biżuteria musi być koniecznie zdjęta. Głowa musi być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Zdjęcie musi być wykonane w odzieży noszonej na co dzień.

Między innymi wykonujemy zdjęcia do wiz takich krajów jak:
– Australia, Białoruś, Brazylia, Chiny, Indie, Japonia, Kanada, Nowa Zelandia, Rosja, USA, Turcja, Ukraina, Wietnam oraz wiele, wiele innych…

Karta Pobytu (карта проживання / вид на жительство)

Karta Pobytu (карта проживання / вид на жительство)
Zdjęcie do karty pobytu jest takie same jak zdjęcie do dowodu osobistego, prawa jazdy czy paszportu. Jest to zdjęcie biometryczne.

25 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcia do Karty Pobytu spełniają takie same wymagania jak zdjęcia do dowodu osobistego. to zdjęcia biometryczne. Oznacza to, że mina musi być naturalna a usta zamknięte. Brwi muszą być koniecznie całkowicie widoczne natomiast czoło i uszy już nie, wzrok musi być skierowany w kierunku obiektywu, oczy naturalnie otwarte oraz widoczne. Fotografia musi być wykonana na wprost, musi być dobrze widoczny pełny owal twarzy. Zalecane jest zdjęcie bez okularów. Głowa powinna być bez nakrycia a włosy bez jakichkolwiek ozdób. Zaleca się zdjęcie kolczyków oraz innej biżuterii.

Legitymacja szkolna

Zdjęcie do legitymacji szkolnej to zdjęcie najmniej formalne ze wszystkich.

25 zł
5 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcie do legitymacji szkolnej musi zawierać głowę w pozycji lewego półprofilu, oczy otwarte i wyraźnie widoczne. Głowa nie może zawierać nakrycia a na oczach nie mogą znajdować się okulary z ciemnymi szkłami. Mogą natomiast znajdować się zwykłe okulary korekcyjne.

Legitymacja studencka

Legitymacja studencka
Zdjęcie do legitymacji studenckiej nie musi być biometryczne jak w przypadku zdjęcia do dowodu osobistego.

25 zł
6 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcie do legitymacji studenckiej musi zawierać głowę w pozycji lewego półprofilu, oczy otwarte i wyraźnie widoczne. Głowa nie może zawierać nakrycia a na oczach nie mogą znajdować się okulary z ciemnymi szkłami. Mogą natomiast znajdować się zwykłe okulary korekcyjne.

Legitymacja służbowa

Zdjęcia do legitymacji służbowej
Zdjęcie do legitymacji służbowej. Charakteryzuje się ono różnymi rozmiarami oraz wymaganiami w ułożeniu ciała.

25 zł
6 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcie do legitymacji służbowej posiada różne parametry, wyznaczane przez dane instytucje. Np. zdjęcie do legitymacji służby więziennej, karty wędkarskiej, karty rowerowej, książeczki wojskowej, pozwolenia na broń, identyfikatora itp. różnią się od siebie ułożeniem ciała oraz wielkością. Najczęściej jednak wymagana jest twarz w lewego półprofilu, oczy otwarte i wyraźnie widoczne. Głowa nie może zawierać nakrycia a na oczach nie mogą znajdować się okulary z ciemnymi szkłami. Mogą natomiast znajdować się zwykłe okulary korekcyjne. W naszym studio robimy zdjęcie do legitymacji służbowej wszystkich rodzajów. Wykonane zdjęcie wydrukujemy do odpowiedniego formatu oraz w razie potrzeby wyślemy mejlem.

Zdjęcie po wykonaniu przechodzi proces retuszu oraz dopasowania do wymagań danego urzędu lub instytucji. Najlepiej wcześniej zaopatrzyć się w taką wiedzę abyśmy mogli przygotować odpowiednią fotografię. Jeżeli zdjęcie wymaga uniformu (np. munduru), w naszym studio jest możliwość przebrania się w odpowiednie odzienie.

Dyplom

Dyplom
Zdjęcia do dyplomu najczęściej są czarnobiałe.

30 zł
4 sztuk w formacie 3,5 cm x 4,5 cm

Zdjęcie do dyplomu to zdjęcie, które umieszczane jest w jednym z najważniejszych oświatowych dokumentów. Musi zawierać głowę w pozycji lewego półprofilu, oczy otwarte i wyraźnie widoczne. Głowa nie może zawierać nakrycia a na oczach nie mogą znajdować się okulary z ciemnymi szkłami. Mogą natomiast znajdować się zwykłe okulary korekcyjne. Zdjęcie do dyplomu może zostać wydrukowane a czerni i bieli oraz w formacie wymaganym przez uczelnię. Najczęściej jest to standardowy format 3,5 cm x 4,5 cm. Oczywiście w razie potrzeby może zostać wysłane mailem.