Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów tj. dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, wizy, legitymacji szkolnej oraz studenckiej a także dyplomu, CV oraz wielu innych. Wykonujemy zdjęcia biometryczne czyli zgodne z obowiązującym prawem. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu oraz sprzętowi, wykonane fotografie spełniają najbardziej rygorystyczne warunki każdego urzędu.

Wykonanie zdjęcia jest bardzo proste. Wystarczy usiąść na specjalnie przygotowanym krześle, wyprostować się, spojrzeć w obiektyw i gotowe. Po wykonaniu zdjęcie zostaje poddane obróbce, wydrukowane oraz przycięte do potrzebnego formatu. W większości dokumentów wymagane jest zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm. Bez dodatkowej opłaty oraz wydłużania czasu realizacji można dopasować do innego wymiaru jeżeli jest taka potrzeba.

Od momentu wejścia do studia i wyjścia z gotową fotografią mija 5-10 minut. Można wykonać zdjęcie a odebrać je w dogodnym momencie. Gotowa fotografia będzie czekać.

Wszystkie zdjęcia są retuszowane. Poprawiane są takie parametry jak jasność, kontrast, kolorowość oraz oczywiście zmiany na cerze. Usuwane są pryszcze, wypryski, zaczerwienienia oraz wszystko to co jest niepotrzebne na zdjęciu. Oczywiście zostawiane są naturalne znamiona. Retusz zdjęć jest w cenie usługi.

W razie potrzeby, wykonane zdjęcia bezpłatnie wysyłamy mailem.

Sugerujemy ubiór odpowiedni do zdjęcia a więc: koszula jednolitego koloru (unikać proszę cielistego), marynarka lub inny strój o charakterze oficjalnym. Paniom proponujemy o wykonanie makijażu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9